UPJ2F3R3MPD
NichiconNichicon
UPJ2F3R3MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPJ2F3R3MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 315V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPJ2F3R3MPD.pdf2.UPJ2F3R3MPD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
UPJ2F3R3MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UPJ2F3R3MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 315V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 311279 pcs Tietolomake 1.UPJ2F3R3MPD.pdf2.UPJ2F3R3MPD.pdf
Jännite - Rated 315V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UPJ Ripple Current @ Low Frequency 52mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 83.2mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 3.3µF Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
UPJ2F3R3MPD1TD
UPJ2F3R3MPD1TD
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 3.3UF 20% 315V RADIAL