UPJ2W2R2MPD
NichiconNichicon
UPJ2W2R2MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPJ2W2R2MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPJ2W2R2MPD.pdf2.UPJ2W2R2MPD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
UPJ2W2R2MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UPJ2W2R2MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 261943 pcs Tietolomake 1.UPJ2W2R2MPD.pdf2.UPJ2W2R2MPD.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UPJ Ripple Current @ Low Frequency 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 44.8mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 2.2µF Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
UPJ2W220MHD
UPJ2W220MHD
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Varastossa: 46838 pcs
ladata: UPJ2W220MHD.pdf
RFQ
UPJ2W3R3MHD1TO
UPJ2W3R3MHD1TO
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 3.3UF 20% 450V RADIAL
Varastossa: 93388 pcs
ladata: UPJ2W3R3MHD1TO.pdf
RFQ
UPJ2W2R2MPD1TD
UPJ2W2R2MPD1TD