UPM1E331MPD1TA
NichiconNichicon
UPM1E331MPD1TA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPM1E331MPD1TA
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPM1E331MPD1TA.pdf2.UPM1E331MPD1TA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
UPM1E331MPD1TA: n tekniset tiedot
Osa numero UPM1E331MPD1TA Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 615203 pcs Tietolomake 1.UPM1E331MPD1TA.pdf2.UPM1E331MPD1TA.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja UPM Ripple Current @ Low Frequency 610mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 795mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-17412-3
UPM1E331MPD1TA-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 85 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
UPM1E272MHD6TN
UPM1E272MHD6TN
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Varastossa: 55211 pcs
ladata: UPM1E272MHD6TN.pdf
RFQ
UPM1E330MDD1TD
UPM1E330MDD1TD
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Varastossa: 1574566 pcs
ladata: UPM1E330MDD1TD.pdf
RFQ
UPM1E331MPD
UPM1E331MPD
Kuvaus: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL