UPS1C331MPD1TA
NichiconNichicon
UPS1C331MPD1TA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPS1C331MPD1TA
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPS1C331MPD1TA.pdf2.UPS1C331MPD1TA.pdf3.UPS1C331MPD1TA.pdf4.UPS1C331MPD1TA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
UPS1C331MPD1TA: n tekniset tiedot
Osa numero UPS1C331MPD1TA Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja UPS Ripple Current @ Low Frequency 291.1mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 410mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 280 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF