UPS2F010MPD
NichiconNichicon
UPS2F010MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPS2F010MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 315V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPS2F010MPD.pdf2.UPS2F010MPD.pdf3.UPS2F010MPD.pdf4.UPS2F010MPD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2400 pcs
  • Viesti
UPS2F010MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UPS2F010MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 315V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 315V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja UPS Ripple Current @ Low Frequency 16mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 25.6mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1µF Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
UPS2F100MPD
UPS2F100MPD
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 315V RADIAL
Varastossa: 535324 pcs
ladata: UPS2F100MPD.pdf
RFQ
UPS2F010MPD1TD
UPS2F010MPD1TD
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1UF 20% 315V RADIAL
Varastossa: 1412490 pcs
ladata: UPS2F010MPD1TD.pdf
RFQ
UPS2F010MPD1TA
UPS2F010MPD1TA