UPS2F2R2MPD
NichiconNichicon
UPS2F2R2MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPS2F2R2MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 315V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPS2F2R2MPD.pdf2.UPS2F2R2MPD.pdf3.UPS2F2R2MPD.pdf4.UPS2F2R2MPD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1800 pcs
  • Viesti
UPS2F2R2MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UPS2F2R2MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 315V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 315V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UPS Ripple Current @ Low Frequency 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 44.8mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 2.2µF Sovellukset General Purpose