UPS2VR47MPD
NichiconNichicon
UPS2VR47MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPS2VR47MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 0.47UF 20% 350V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPS2VR47MPD.pdf2.UPS2VR47MPD.pdf3.UPS2VR47MPD.pdf4.UPS2VR47MPD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
UPS2VR47MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UPS2VR47MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 0.47UF 20% 350V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 350V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja UPS Ripple Current @ Low Frequency 11mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 17.6mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-17162
UPS2VR47MPD-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 0.47µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
UPS2VR47MPD1TA
UPS2VR47MPD1TA
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 0.47UF 20% 350V RADIAL