UPT2P560MPD
NichiconNichicon
UPT2P560MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPT2P560MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 56UF 20% 220V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPT2P560MPD.pdf2.UPT2P560MPD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
UPT2P560MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UPT2P560MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 56UF 20% 220V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 77614 pcs Tietolomake 1.UPT2P560MPD.pdf2.UPT2P560MPD.pdf
Jännite - Rated 220V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UPT Ripple Current @ Low Frequency 290mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 464mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-5707
UPT2P560MPD-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.299" (33.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 56µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 56µF