UPW1V331MPH
NichiconNichicon
UPW1V331MPH Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPW1V331MPH
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPW1V331MPH.pdf2.UPW1V331MPH.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
UPW1V331MPH: n tekniset tiedot
Osa numero UPW1V331MPH Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4378 pcs Tietolomake 1.UPW1V331MPH.pdf2.UPW1V331MPH.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UPW Ripple Current @ Low Frequency 682.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.05A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant impedanssi 68 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.630" (16.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF