UPW2A331MHD1TN
NichiconNichicon
UPW2A331MHD1TN Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPW2A331MHD1TN
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPW2A331MHD1TN.pdf2.UPW2A331MHD1TN.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
UPW2A331MHD1TN: n tekniset tiedot
Osa numero UPW2A331MHD1TN Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 58143 pcs Tietolomake 1.UPW2A331MHD1TN.pdf2.UPW2A331MHD1TN.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja UPW Ripple Current @ Low Frequency 702mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.08A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-12265-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 90 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose