UPW2D220MPD
NichiconNichicon
UPW2D220MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPW2D220MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPW2D220MPD.pdf2.UPW2D220MPD.pdf
  • Viesti
UPW2D220MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UPW2D220MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 137162 pcs Tietolomake 1.UPW2D220MPD.pdf2.UPW2D220MPD.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UPW Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 224mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-2009
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 22µF