UPW2E2R2MPH
NichiconNichicon
UPW2E2R2MPH Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPW2E2R2MPH
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPW2E2R2MPH.pdf2.UPW2E2R2MPH.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
UPW2E2R2MPH: n tekniset tiedot
Osa numero UPW2E2R2MPH Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4530 pcs Tietolomake 1.UPW2E2R2MPH.pdf2.UPW2E2R2MPH.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja UPW Ripple Current @ Low Frequency 29mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 46.4mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.453" (11.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 2.2µF Sovellukset General Purpose