UPX1V331MHD1TN
NichiconNichicon
UPX1V331MHD1TN Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPX1V331MHD1TN
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPX1V331MHD1TN.pdf2.UPX1V331MHD1TN.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Viesti
UPX1V331MHD1TN: n tekniset tiedot
Osa numero UPX1V331MHD1TN Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 121785 pcs Tietolomake 1.UPX1V331MHD1TN.pdf2.UPX1V331MHD1TN.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja UPX Ripple Current @ Low Frequency 1.008A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.344A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-12297-3
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF