UPZ2D820MPD
NichiconNichicon
UPZ2D820MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UPZ2D820MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: 1.UPZ2D820MPD.pdf2.UPZ2D820MPD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
UPZ2D820MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UPZ2D820MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 84537 pcs Tietolomake 1.UPZ2D820MPD.pdf2.UPZ2D820MPD.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UPZ Ripple Current @ Low Frequency 400mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-11271 Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 82µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 82µF Sovellukset General Purpose