URS1J331MHD1TO
NichiconNichicon
URS1J331MHD1TO Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: URS1J331MHD1TO
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: 1.URS1J331MHD1TO.pdf2.URS1J331MHD1TO.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
URS1J331MHD1TO: n tekniset tiedot
Osa numero URS1J331MHD1TO Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 98033 pcs Tietolomake 1.URS1J331MHD1TO.pdf2.URS1J331MHD1TO.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja URS Ripple Current @ Low Frequency 710mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.065A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-12027-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 330µF