URU1H331MHD1TO
NichiconNichicon
URU1H331MHD1TO Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: URU1H331MHD1TO
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.URU1H331MHD1TO.pdf2.URU1H331MHD1TO.pdf
  • Viesti
URU1H331MHD1TO: n tekniset tiedot
Osa numero URU1H331MHD1TO Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4129 pcs Tietolomake 1.URU1H331MHD1TO.pdf2.URU1H331MHD1TO.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja URU Ripple Current @ Low Frequency 530mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 795mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-12053-3
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 330µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
URU1H471MHD
URU1H471MHD
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Varastossa: 6598 pcs
ladata: URU1H471MHD.pdf
RFQ
URU1H471MHD1TN
URU1H471MHD1TN
valmistajat: Nichicon
Varastossa: 7057 pcs
ladata: URU1H471MHD1TN.pdf
RFQ
URU1H331MHD
URU1H331MHD
Kuvaus: CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL