UTT0J331MPD1TA
NichiconNichicon
UTT0J331MPD1TA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UTT0J331MPD1TA
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
lomakkeissa: 1.UTT0J331MPD1TA.pdf2.UTT0J331MPD1TA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
UTT0J331MPD1TA: n tekniset tiedot
Osa numero UTT0J331MPD1TA Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 328069 pcs Tietolomake 1.UTT0J331MPD1TA.pdf2.UTT0J331MPD1TA.pdf
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja UTT Ripple Current @ Low Frequency 138mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 230mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose