UUD1A331MNL1GS
NichiconNichicon
UUD1A331MNL1GS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UUD1A331MNL1GS
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
lomakkeissa: 1.UUD1A331MNL1GS.pdf2.UUD1A331MNL1GS.pdf3.UUD1A331MNL1GS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
UUD1A331MNL1GS: n tekniset tiedot
Osa numero UUD1A331MNL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja UUD Ripple Current @ Low Frequency 225mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 450mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 493-2251-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 170 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose