UUD1V331MNR1GS
NichiconNichicon
UUD1V331MNR1GS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UUD1V331MNR1GS
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
lomakkeissa: 1.UUD1V331MNR1GS.pdf2.UUD1V331MNR1GS.pdf3.UUD1V331MNR1GS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
UUD1V331MNR1GS: n tekniset tiedot
Osa numero UUD1V331MNR1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UUD Ripple Current @ Low Frequency 335mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 670mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant impedanssi 90 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF