UUX0J331MNL1GS
NichiconNichicon
UUX0J331MNL1GS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UUX0J331MNL1GS
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
lomakkeissa: 1.UUX0J331MNL1GS.pdf2.UUX0J331MNL1GS.pdf3.UUX0J331MNL1GS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
UUX0J331MNL1GS: n tekniset tiedot
Osa numero UUX0J331MNL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja UUX Ripple Current @ Low Frequency 288mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 374.4mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 493-9604-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF