UUX1C331MNL1GS
NichiconNichicon
UUX1C331MNL1GS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UUX1C331MNL1GS
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
lomakkeissa: 1.UUX1C331MNL1GS.pdf2.UUX1C331MNL1GS.pdf3.UUX1C331MNL1GS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
UUX1C331MNL1GS: n tekniset tiedot
Osa numero UUX1C331MNL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Toleranssi 330µF Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja UUX
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus General Purpose
ripple Current Polar Polarisaatio Radial, Can - SMD
Pitch - Liitin 16V Pakkaus / Case 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Muut nimet 493-9617-2
UUX1C331MNL1GS-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Lukumäärä Kondensaattorit 441mA Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero UUX1C331MNL1GS
Lifetime @ Temp. - impedanssi -
Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm) Laajennettu kuvaus 330µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Sovellukset 2000 Hrs @ 105°C