UVP0J331MPD1TA
NichiconNichicon
UVP0J331MPD1TA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UVP0J331MPD1TA
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
lomakkeissa: 1.UVP0J331MPD1TA.pdf2.UVP0J331MPD1TA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
UVP0J331MPD1TA: n tekniset tiedot
Osa numero UVP0J331MPD1TA Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 740614 pcs Tietolomake 1.UVP0J331MPD1TA.pdf2.UVP0J331MPD1TA.pdf
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja UVP Ripple Current @ Low Frequency 265mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 397.5mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Bi-Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose