UVP1E331MHD1TO
NichiconNichicon
UVP1E331MHD1TO Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UVP1E331MHD1TO
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: 1.UVP1E331MHD1TO.pdf2.UVP1E331MHD1TO.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
UVP1E331MHD1TO: n tekniset tiedot
Osa numero UVP1E331MHD1TO Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 300747 pcs Tietolomake 1.UVP1E331MHD1TO.pdf2.UVP1E331MHD1TO.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja UVP Ripple Current @ Low Frequency 450mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Bi-Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-12694-3 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose