UVR2D100MPD
NichiconNichicon
UVR2D100MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UVR2D100MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: 1.UVR2D100MPD.pdf2.UVR2D100MPD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
UVR2D100MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UVR2D100MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 161913 pcs Tietolomake 1.UVR2D100MPD.pdf2.UVR2D100MPD.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UVR Ripple Current @ Low Frequency 95mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 152mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-1177
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 10µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
UVR2D100MPA
UVR2D100MPA
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Varastossa: 2894 pcs
ladata: UVR2D100MPA.pdf
RFQ
UVR2D010MED1TA
UVR2D010MED1TA
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1UF 20% 200V RADIAL
Varastossa: 1390068 pcs
ladata: UVR2D010MED1TA.pdf
RFQ
UVR2D100MPD1TD
UVR2D100MPD1TD