UVR2F2R2MPA
NichiconNichicon
UVR2F2R2MPA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UVR2F2R2MPA
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 315V RADIAL
lomakkeissa: 1.UVR2F2R2MPA.pdf2.UVR2F2R2MPA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
UVR2F2R2MPA: n tekniset tiedot
Osa numero UVR2F2R2MPA Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 315V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5537 pcs Tietolomake 1.UVR2F2R2MPA.pdf2.UVR2F2R2MPA.pdf
Jännite - Rated 315V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja UVR Ripple Current @ Low Frequency 33mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 2.2µF