UVR2F4R7MPD
NichiconNichicon
UVR2F4R7MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UVR2F4R7MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 315V RADIAL
lomakkeissa: 1.UVR2F4R7MPD.pdf2.UVR2F4R7MPD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1400 pcs
  • Viesti
UVR2F4R7MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UVR2F4R7MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 315V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 795423 pcs Tietolomake 1.UVR2F4R7MPD.pdf2.UVR2F4R7MPD.pdf
Jännite - Rated 315V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja UVR Ripple Current @ Low Frequency 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 104mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-1205
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 4.7µF