UVZ2F2R2MPD
NichiconNichicon
UVZ2F2R2MPD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UVZ2F2R2MPD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 315V RADIAL
lomakkeissa: 1.UVZ2F2R2MPD.pdf2.UVZ2F2R2MPD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
UVZ2F2R2MPD: n tekniset tiedot
Osa numero UVZ2F2R2MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 315V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 233706 pcs Tietolomake 1.UVZ2F2R2MPD.pdf2.UVZ2F2R2MPD.pdf
Jännite - Rated 315V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja UVZ Ripple Current @ Low Frequency 26mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 41.6mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-1424
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 2.2µF