112-024-113R491
NorCompNorComp
NorComp
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 112-024-113R491
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN SCSI .085" MALE RA 24POS
lomakkeissa: 112-024-113R491.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
  • Viesti
112-024-113R491: n tekniset tiedot
Osa numero 112-024-113R491 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN SCSI .085" MALE RA 24POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 20961 pcs Tietolomake 112-024-113R491.pdf
Tyyppi SCSI päättyminen Solder
Sarja 112 Rivien 2
Joitakin paikkoja 24 Asennustyyppi Through Hole, Right Angle
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant laippa Ominaisuus Housing/Shell (4-40)
ominaisuudet Board Lock Yksityiskohtainen kuvaus 24 Position Plug Connector SCSI Through Hole, Right Angle Solder
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Plug liitin Style Center Strip Contacts
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
112-036-213R001
112-036-213R001
valmistajat: NorComp
Kuvaus: CONN SCSI .085" FEMALE RA 36POS