171-050-101L021
NorCompNorComp
NorComp
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 171-050-101L021
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
lomakkeissa: 171-050-101L021.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
280 pcs
  • Viesti
171-050-101L021: n tekniset tiedot
Osa numero 171-050-101L021 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 30353 pcs Tietolomake 171-050-101L021.pdf
lankatulkki 20-28 AWG Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup Shell Size, Connector asettelu 5 (DD, D)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja 171
Pakkaus Tray Muut nimet 2250MEA
Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 50 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake Stamped
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins liitin Style D-Sub
Väri Black Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
171-050-102L001
171-050-102L001
valmistajat: NorComp
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Varastossa: 18275 pcs
ladata: 171-050-102L001.pdf
RFQ
valmistajat: NorComp
Varastossa: 4736 pcs
ladata: 171-050-102-011.pdf
RFQ