178-015-413R481
NorCompNorComp
NorComp
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 178-015-413R481
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG/RCPT 15POS R/A
lomakkeissa: 178-015-413R481.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
245 pcs
  • Viesti
178-015-413R481: n tekniset tiedot
Osa numero 178-015-413R481 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB PLUG/RCPT 15POS R/A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15858 pcs Tietolomake 178-015-413R481.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A); 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated Sarja 178
Pakkaus Tray Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Rivien 2, 2 Joitakin paikkoja 15, 15
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polyamide (PA9T), Nylon 9T laippa Ominaisuus Mating Side, Female Screwlock (4-40)
ominaisuudet Grounding Indents, Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 15, 15 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Brass Yhteydenottolomake Stamped
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub - Stacked
Väri Black Backset-välilyönti 0.318" (8.08mm)