178-015-613R481
NorCompNorComp
NorComp
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 178-015-613R481
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
lomakkeissa: 178-015-613R481.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
245 pcs
  • Viesti
178-015-613R481: n tekniset tiedot
Osa numero 178-015-613R481 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14005 pcs Tietolomake 178-015-613R481.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A); 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated Sarja 178
Pakkaus Tray Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Rivien 2, 2 Joitakin paikkoja 15, 15
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polyamide (PA9T), Nylon 9T laippa Ominaisuus Mating Side, Female Screwlock (4-40)
ominaisuudet Grounding Indents, Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 15, 15 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Brass Yhteydenottolomake Stamped
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins liitin Style D-Sub - Stacked
Väri Black Backset-välilyönti 0.318" (8.08mm)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
178-025-313R451
178-025-313R451
valmistajat: NorComp
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG/RCPT 25POS R/A
Varastossa: 11205 pcs
ladata: 178-025-313R451.pdf
RFQ
178-015-613R691
178-015-613R691
valmistajat: NorComp
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
Varastossa: 12680 pcs
ladata: 178-015-613R691.pdf
RFQ