178-025-613R451
NorCompNorComp
NorComp
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 178-025-613R451
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
lomakkeissa: 178-025-613R451.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
178-025-613R451: n tekniset tiedot
Osa numero 178-025-613R451 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 16361 pcs Tietolomake 178-025-613R451.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B); 3 (DB, B)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated Sarja 178
Pakkaus Tray Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Rivien 2, 2 Joitakin paikkoja 25, 25
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polyamide (PA9T), Nylon 9T laippa Ominaisuus Housing/Shell (4-40)
ominaisuudet Grounding Indents, Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 25, 25 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Brass Yhteydenottolomake Stamped
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins liitin Style D-Sub - Stacked
Väri Black Backset-välilyönti 0.318" (8.08mm)