178-H15-613R577
NorCompNorComp
NorComp
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 178-H15-613R577
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG/PLUG 15/15POS RA
lomakkeissa: 178-H15-613R577.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
45 pcs
90 pcs
135 pcs
270 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Viesti
178-H15-613R577: n tekniset tiedot
Osa numero 178-H15-613R577 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB PLUG/PLUG 15/15POS RA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8916 pcs Tietolomake 178-H15-613R577.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 1 (DE, E); 1 (DE, E) High Density
Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated Sarja 178
Pakkaus Tray Muut nimet NOR1829
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C Rivien 3, 3
Joitakin paikkoja 15, 15 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polyamide (PA9T), Nylon 9T laippa Ominaisuus Mating Side, Female Screwlock (4-40)
ominaisuudet Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets, Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 15, 15 Position D-Sub - Stacked Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 3A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake Stamped
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub - Stacked
Väri Black Backset-välilyönti 0.350" (8.89mm)