180-044-101L031
NorCompNorComp
NorComp
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 180-044-101L031
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
lomakkeissa: 180-044-101L031.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
180-044-101L031: n tekniset tiedot
Osa numero 180-044-101L031 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18185 pcs Tietolomake 180-044-101L031.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) High Density
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Sarja 180
Pakkaus Tray Muut nimet 6844MEA
Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 44 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT) laippa Ominaisuus Mating Side (4-40)
ominaisuudet Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Brass Yhteydenottolomake -
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins liitin Style D-Sub, High Density
Väri - Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
valmistajat: NorComp
Kuvaus: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
Varastossa: 4262 pcs
ladata: 180-044-102-031.pdf
RFQ
valmistajat: NorComp