180-044-201L021
NorCompNorComp
NorComp
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 180-044-201L021
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
lomakkeissa: 180-044-201L021.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
180-044-201L021: n tekniset tiedot
Osa numero 180-044-201L021 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14931 pcs Tietolomake 180-044-201L021.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) High Density
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Sarja 180
Pakkaus Tray Muut nimet 5844FEA
Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 44 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT) laippa Ominaisuus Cable Side (4-40)
ominaisuudet Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal