180-044-202L021
NorCompNorComp
180-044-202L021 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 180-044-202L021
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
lomakkeissa: 180-044-202L021.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
180-044-202L021: n tekniset tiedot
Osa numero 180-044-202L021 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7763 pcs Tietolomake 180-044-202L021.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) High Density
Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin Plated Sarja 180
Pakkaus Tray Muut nimet 180044202L021
5844FER
Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 44 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT) laippa Ominaisuus Cable Side (4-40)
ominaisuudet Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Brass Yhteydenottolomake -
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub, High Density
Väri - Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
180-044-202L011
180-044-202L011
valmistajat: NorComp
Kuvaus: CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
Varastossa: 8660 pcs
ladata: 180-044-202L011.pdf
RFQ
valmistajat: NorComp
Varastossa: 9294 pcs
ladata: 180-044-203L011.pdf
RFQ
ladata: 180-044-202-031.pdf
ladata: 180-044-202-011.pdf
180-044-203L021
180-044-203L021
ladata: 180-044-203L021.pdf
180-044-202L031
180-044-202L031
ladata: 180-044-202L031.pdf
180-044-203L001
180-044-203L001
ladata: 180-044-203L001.pdf
ladata: 180-044-203L031.pdf
ladata: 180-044-202L001.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna