181-044-213R481
NorCompNorComp
NorComp
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 181-044-213R481
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN DSUB HD RCPT 44POS R/A SLDR
lomakkeissa: 181-044-213R481.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
181-044-213R481: n tekniset tiedot
Osa numero 181-044-213R481 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN DSUB HD RCPT 44POS R/A SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13865 pcs Tietolomake 181-044-213R481.pdf
lankatulkki - Voltage Rating 250V
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) High Density
Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated Sarja 181
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 44
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polyamide (PA9T), Nylon 9T laippa Ominaisuus Mating Side, Female Screwlock (4-40)
ominaisuudet Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 3A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Brass Yhteydenottolomake -
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub, High Density
Väri Black Backset-välilyönti 0.350" (8.89mm)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
181-044-113R531
181-044-113R531
valmistajat: NorComp
Kuvaus: CONN DSUB HD PLUG 44POS R/A SLDR
Varastossa: 9634 pcs
ladata: 181-044-113R531.pdf
RFQ
valmistajat: HellermannTyton
Kuvaus: WIRE DUCT SOLID BASE SCRW BLK 6'
Varastossa: 6068 pcs
ladata: 181-05500.pdf
RFQ
valmistajat: HellermannTyton
Kuvaus: WIRE DUCT SOLID BASE SCRW GRY 6'
ladata: 181-05501.pdf
181-044-213R181
181-044-213R181
valmistajat: NorComp
Kuvaus: CONN DSUB HD RCPT 44POS R/A SLDR