197-062-113L001
NorCompNorComp
NorComp
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 197-062-113L001
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT
lomakkeissa: 1.197-062-113L001.pdf2.197-062-113L001.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
40 pcs
  • Viesti
197-062-113L001: n tekniset tiedot
Osa numero 197-062-113L001 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11300 pcs Tietolomake 1.197-062-113L001.pdf2.197-062-113L001.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) High Density
Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated Sarja 197, M Series
Pakkaus Tray Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 62
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT) laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded)
ominaisuudet Grounding Indents, Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 62 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 2A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Brass Yhteydenottolomake Machined
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins liitin Style D-Sub, High Density
Väri Black Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
valmistajat: NorComp
Kuvaus: CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT
Varastossa: 4620 pcs
ladata: 197-062-112-551.pdf
RFQ
197-062-213L001
197-062-213L001
valmistajat: NorComp
Kuvaus: CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
Varastossa: 6344 pcs
ladata: 197-062-213L001.pdf
RFQ
ladata: 197-062-212-551.pdf
197-044-213L031
197-044-213L031
Kuvaus: CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
ladata: 197-044-213L031.pdf
ladata: 197-062-113L031.pdf
197-062-113L551
197-062-113L551
ladata: 197-062-113L551.pdf
ladata: 197-044-213L551.pdf
valmistajat: Altech Corporation
Kuvaus: TS15/49.5 DIN RAIL FOR TK77 97 S
ladata:
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna