2163-35-01-P2
NorCompNorComp
2163-35-01-P2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2163-35-01-P2
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN HDR 2MM MALE 1ROW STR 35POS
lomakkeissa: 2163-35-01-P2.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
2163-35-01-P2: n tekniset tiedot
Osa numero 2163-35-01-P2 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN HDR 2MM MALE 1ROW STR 35POS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3011 pcs Tietolomake 2163-35-01-P2.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder
Tyyli Board to Board or Cable peittänyt Unshrouded
Sarja 2163 Riviväli - Mating -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Pakkaus Bulk
Yleinen kosketuspituus 0.329" (8.36mm) Muut nimet 2163S-35
Käyttölämpötila - Rivien 1
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 35
Asennustyyppi Through Hole Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Differentiaalitietojen Transmission Thermoplastic, Glass Filled Eristyskorkeus 0.059" (1.50mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 35 position 0.079" (2.00mm) Nykyinen arvostelu -
Yhteydenotto Tyyppi Male Pin Ota yhteys muotoon Square
Yhteydenotto Material Phosphor Bronze Yhteyden pituus - Post 0.118" (3.00mm)
Kontaktin pituus - Mating 0.152" (3.86mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post -