2164-10-01-P2
NorCompNorComp
2164-10-01-P2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2164-10-01-P2
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN HDR 2MM MALE 2ROW STR 10POS
lomakkeissa: 2164-10-01-P2.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
2164-10-01-P2: n tekniset tiedot
Osa numero 2164-10-01-P2 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN HDR 2MM MALE 2ROW STR 10POS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3108 pcs Tietolomake 2164-10-01-P2.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder
Tyyli Board to Board or Cable peittänyt Unshrouded
Sarja 2164 Riviväli - Mating 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Pakkaus Bulk
Yleinen kosketuspituus 0.329" (8.36mm) Muut nimet 2164S-05
Käyttölämpötila - Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 10
Asennustyyppi Through Hole Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Differentiaalitietojen Transmission Thermoplastic, Glass Filled Eristyskorkeus 0.059" (1.50mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 10 position 0.079" (2.00mm) Nykyinen arvostelu -
Yhteydenotto Tyyppi Male Pin Ota yhteys muotoon Square
Yhteydenotto Material Phosphor Bronze Yhteyden pituus - Post 0.118" (3.00mm)
Kontaktin pituus - Mating 0.152" (3.86mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post -
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 15.0µin (0.38µm) Yhteyshenkilön nimi - Post Tin-Lead
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Header
Sovellukset -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
2164-18-01-P2
2164-18-01-P2
valmistajat: NorComp
Kuvaus: CONN HDR 2MM MALE 2ROW STR 18POS