2164-44-01-P2
NorCompNorComp
2164-44-01-P2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2164-44-01-P2
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN HDR 2MM MALE 2ROW STR 44POS
lomakkeissa: 2164-44-01-P2.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
2164-44-01-P2: n tekniset tiedot
Osa numero 2164-44-01-P2 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN HDR 2MM MALE 2ROW STR 44POS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4638 pcs Tietolomake 2164-44-01-P2.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder
Tyyli Board to Board or Cable peittänyt Unshrouded
Sarja 2164 Riviväli - Mating 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Pakkaus Bulk
Yleinen kosketuspituus 0.329" (8.36mm) Muut nimet 2164S-22
Käyttölämpötila - Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 44
Asennustyyppi Through Hole Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Differentiaalitietojen Transmission Thermoplastic, Glass Filled Eristyskorkeus 0.059" (1.50mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 44 position 0.079" (2.00mm) Nykyinen arvostelu -
Yhteydenotto Tyyppi Male Pin Ota yhteys muotoon Square
Yhteydenotto Material Phosphor Bronze Yhteyden pituus - Post 0.118" (3.00mm)
Kontaktin pituus - Mating 0.152" (3.86mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post -