25643001RP2
NorCompNorComp
25643001RP2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25643001RP2
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 2MM VRT DUAL ROW 30POS
lomakkeissa: 25643001RP2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
25643001RP2: n tekniset tiedot
Osa numero 25643001RP2 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN RCPT 2MM VRT DUAL ROW 30POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15791 pcs Tietolomake 25643001RP2.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder
Tyyli - Sarja 2564
Riviväli - Mating 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Pakkaus Tray Muut nimet 2564S-15
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 30
Asennustyyppi Through Hole Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Thermoplastic, Glass Filled Eristyskorkeus 0.177" (4.50mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold Nykyinen arvostelu 1A
Yhteydenotto Tyyppi Female Socket Ota yhteys muotoon Square
Yhteydenotto Material Phosphor Bronze Yhteyden pituus - Post 0.118" (3.00mm)
Yhteyden viimeistelypaksuus - Post 100.0µin (2.54µm) Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus Flash
Yhteyshenkilön nimi - Post Tin Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Receptacle Sovellukset -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
25642401RP2
25642401RP2
valmistajat: NorComp
Kuvaus: CONN RCPT 2MM VRT DUAL ROW 24POS
Varastossa: 19636 pcs
ladata: 25642401RP2.pdf
RFQ
2565
valmistajat: Adafruit
Kuvaus: FILAMENT PINK TPE 0.07" 500G