680M13W6103L201
NorCompNorComp
680M13W6103L201 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 680M13W6103L201
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT
lomakkeissa: 1.680M13W6103L201.pdf2.680M13W6103L201.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
40 pcs
  • Viesti
680M13W6103L201: n tekniset tiedot
Osa numero 680M13W6103L201 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8153 pcs Tietolomake 1.680M13W6103L201.pdf2.680M13W6103L201.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) - 13W6
Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated Sarja 680M
Pakkaus Tray Muut nimet NOR1275
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 13 (7 + 6 Power) Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT) laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded)
Nykyinen arvostelu 5A, 20A Yhteydenotto Tyyppi Signal and Power