680M21WA4SL201
NorCompNorComp
680M21WA4SL201 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 680M21WA4SL201
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT
lomakkeissa: 1.680M21WA4SL201.pdf2.680M21WA4SL201.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Viesti
680M21WA4SL201: n tekniset tiedot
Osa numero 680M21WA4SL201 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5821 pcs Tietolomake 1.680M21WA4SL201.pdf2.680M21WA4SL201.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) - 21WA4
Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated Sarja 680M
Pakkaus Tray Muut nimet NOR1289
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 21 (17 + 4 Power) Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Nykyinen arvostelu 5A, 20A Yhteydenotto Tyyppi Signal and Power