680S17W2103L201
NorCompNorComp
680S17W2103L201 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 680S17W2103L201
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT
lomakkeissa: 1.680S17W2103L201.pdf2.680S17W2103L201.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
680S17W2103L201: n tekniset tiedot
Osa numero 680S17W2103L201 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7688 pcs Tietolomake 1.680S17W2103L201.pdf2.680S17W2103L201.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) - 17W2
Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated Sarja Seal-D 680S
Pakkaus Tray Muut nimet NOR1218
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 17 (15 + 2 Power) Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof
Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT) laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded)
Nykyinen arvostelu 3A, 20A Yhteydenotto Tyyppi Signal and Power