684M13W3203L461
NorCompNorComp
NorComp
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 684M13W3203L461
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
lomakkeissa: 684M13W3203L461.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
684M13W3203L461: n tekniset tiedot
Osa numero 684M13W3203L461 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7932 pcs Tietolomake 684M13W3203L461.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated Sarja 684M
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 13 (10 + 3 Power)
Asennustyyppi Board Edge, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT) laippa Ominaisuus Housing/Shell (4-40)
Nykyinen arvostelu 5A, 40A Yhteydenotto Tyyppi Signal and Power
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake Machined
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub, Combo
Väri Black Backset-välilyönti 0.370" (9.40mm)