820B003-103R001
NorCompNorComp
820B003-103R001 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 820B003-103R001
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
lomakkeissa: 820B003-103R001.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
36 pcs
72 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Viesti
820B003-103R001: n tekniset tiedot
Osa numero 820B003-103R001 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3838 pcs Tietolomake 820B003-103R001.pdf
Voltage Rating 400V päättyminen Solder Cup
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert - Shell-materiaali Brass
Shell Finish Nickel Sarja QUIK-LOQ™ 820B
Pakkaus Tray Muut nimet NOR1474
Suuntautuminen Keyed Käyttölämpötila -40°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 3 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Bulkhead - Rear Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyphenylene Sulfide (PPS) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 8A
Yhteydenotto Material Copper Alloy Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 7.00µin (0.178µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.323" (8.20mm)