960-015-010R011
NorCompNorComp
960-015-010R011 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 960-015-010R011
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus BACKSHELL 15POS STR PLASTIC
lomakkeissa: 1.960-015-010R011.pdf2.960-015-010R011.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
960-015-010R011: n tekniset tiedot
Osa numero 960-015-010R011 Valmistaja NorComp
Kuvaus BACKSHELL 15POS STR PLASTIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6071 pcs Tietolomake 1.960-015-010R011.pdf2.960-015-010R011.pdf
suojaus Shielded Sarja Micro-D 960
plating - Muut nimet 960015010R011
NOR1129
Joitakin paikkoja 15 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali Thermoplastic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Laitteisto Strain Relief ominaisuudet Mating Screws 2-56
Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position One Piece Backshell Connector Black 180° Shielded Väri Black
Kaapelin tyyppi Round Kaapelilähtö 180°
lisävaruste tyyppi One Piece Backshell
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
960-09
valmistajat: PanaVise
Kuvaus: MOUNT FLAT BASE PLATE 9" RISE
Varastossa: 2907 pcs
ladata: 960-09.pdf
RFQ
960-025-010R011
960-025-010R011
valmistajat: NorComp
Kuvaus: BACKSHELL 25POS STR PLASTIC
Varastossa: 4093 pcs
ladata: 960-025-010R011.pdf
RFQ
960-06
valmistajat: PanaVise
Kuvaus: EXPRESS SERIES MDT FLAT BASE
ladata: 960-06.pdf
valmistajat: NorComp
Kuvaus: TOOL HAND CRIMPER 26-30AWG SIDE
Varastossa: 246 pcs
valmistajat: Keystone Electronics Corp.
Kuvaus: HEX NUT 1/4" STEEL 4-40
Kuvaus: BACKSHELL 9 POS STR PLASTIC
ladata: 960-009-010R011.pdf
960-001-170L005
960-001-170L005
Kuvaus: CONN D-SUB SOCKET 28AWG CRIMP
ladata: 960-001-170L005.pdf
960
Kuvaus: RJ45 (KEYSTONE) JACK, WATERPROOF
ladata: 960.pdf
960
valmistajat: SCS
Kuvaus: AIR IONIZER MINI BLOWER
Varastossa: 194 pcs
ladata: 960.pdf
valmistajat: Greenlee Communications
Kuvaus: CORD UNIT-POWER
ladata:
valmistajat: Adafruit
Kuvaus: RF ANT 1.575GHZ MOD CABLE MAG 5M
Kuvaus: BACKSHELL STR PLASTIC
ladata: 960-101-170L005.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna