975M050-030R121
NorCompNorComp
NorComp
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 975M050-030R121
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus CONN BACKSHELL 50POS SHLD GRAY
lomakkeissa: 975M050-030R121.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
975M050-030R121: n tekniset tiedot
Osa numero 975M050-030R121 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN BACKSHELL 50POS SHLD GRAY Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3693 pcs Tietolomake 975M050-030R121.pdf
suojaus Shielded Sarja 975M
plating - Muut nimet NOR1828
Joitakin paikkoja 50 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali Zinc Alloy Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Laitteisto Assembly Hardware ominaisuudet Exit Covers
Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position Two Piece Backshell and Cover Connector 60°, 180° Shielded Väri -
Kaapelin tyyppi Flat Kaapelilähtö 60°, 180°
lisävaruste tyyppi Two Piece Backshell and Cover
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
975M015-030R121
975M015-030R121
valmistajat: NorComp
Kuvaus: CONN BACKSHELL 15POS SHLD GRAY
Varastossa: 6502 pcs
ladata: 975M015-030R121.pdf
RFQ
975T009-010R011
975T009-010R011
valmistajat: NorComp
Kuvaus: CONN 9POS 3 WAY BACKSHELL