12FR020E
OhmiteOhmite
12FR020E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 12FR020E
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 0.02 OHM 2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 12FR020E.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
12FR020E: n tekniset tiedot
Osa numero 12FR020E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.02 OHM 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 27139 pcs Tietolomake 12FR020E.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.094" Dia x 0.417" L (2.40mm x 10.60mm)
Sarja 10 paneeli tila 20 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Current Sense, Non-Inductive Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 20 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element Sävellys Metal Element